Marta Blažková zeptal se před 9 měsíci

Vážený pane doktore, i já patřím mezi tazatele s bolestí páteře. Tento dotaz posílám jako obecný, tzn. že bych se chtěla nejdříve zeptat, zda se u Vás mohu objednat na vyšetření ( a ošetření ) páteře. Počáteční bolesti hlavně bederní páteře cca před 5 lety řešeny cvičením ( jóga ) a návštěvou neuroložky ( C páteře uncoathrosis, napřímená C lordosa, středně pokročilé spondyl.arthrosní změny obratlových těl, přihrocení krycích hran ventromarginálně C5-6, zúžení intervertebrálních prostorů C4-6. Na pravé šikmé proj.bez foraminostenosy.Th páteř vyrovnaná Th kyphosa, mělká dextroskoliosa, snížení disků difusně, středně pokročilé spondyl.arthrosní změny Th obratlů v horní etáži, sklerotické zasycení krycích hran. Na skeletu LS páteře ve dvou základních projekcích tvar a výška obratlů je zachována, lehké spondyl.arthrosní změny obratlů, sklerotické zasycení horních krycích hran s přihrocením ventrálně a marginálně, meziobratlové prostory L2/3 a L5/S1 redukovány. Sinistroskoliosa s maximem L2/3. LS přechod je plynulý. ) Poslední měsíce zvýšená bolestivost, která omezuje pohyblivost. Analgetika nevidím jako řešení,hledám jiné cesty a proto prosím, jsem pacient pro Vaše pracoviště? Můžete mi pomoci? Pokud bude třeba, zašlu další zdravotní dokumentaci. Děkuji za Váš čas i odpověď a přeji příjemné letní dny. Marta Blažková ( 54 let, už.léky Euthyrox 25mg, Betaloc ZOK 25mg. )

Sledujte a sdílejte:
1 Odpovědi
suchajehlacz Personál odpověděl před 9 měsíci

Dobrý den, 
děkuji za důvěru . pacienti s bolestí zad tvoří 90% mých pacientů.   Léčí se ale lideé, ne obrázky 🙂  Tudíž  vaše zprávy  z RTG nejsou   ani tak důležité , jako vaše potíže, o kterých   ale moc nepíšete. 
Určitě  by stálo za to, stav vyšetřit a  ošetřit  svalové změny , které  doporvázejí  degenerativní změny  vždy a menší či větší měrou se na potížích podílejí .    
Objednat se samozřejmě  můžete  na https://www.suchajehla.cz/objednat  nebo tel. na 773560897
mějte se fajn  T. Vilhelm

Sledujte a sdílejte: