Bolesti krční páteře a svalů

PoradnaKategorie dotazu: ObecnéBolesti krční páteře a svalů
Danuše Gurecká zeptal se před 5 měsíci

Dobrý den,
mám již několik let silné bolesti svalů kolem páteře hlavně v oblasti CTH přechodu až pod lopatky s bolestí do horních končetin, svalovou dysbalanci a cervikobrachiální syndrom.
Jsem po dvou operacích krční páteře první v 11/2017 předním přístupem s výměnou ploténky C5/6. Jelikož se nedostali zepředu na C6/7 kde byla těžká stenóza páteřního kanálu operovali mne 2.ledna letošního roku zadním přístupem.. Bezprostředně po operaci jsem cítila obrovskou bolest do pravé ruky až píchání a brnění hlavně v dlani a čtvrtém a pátém prstu. Jsem šest týdnů po operaci a bolesti píchání a brnění neustupuje. Nově mi přibyla po zvednutí skleněné mísy náhlá bolest do téže ruky tak, že mám rameno jako zablokované a zároveň trapézový a šíjový sval totálně ztuhlý do velké bolesti. Léky od  bolesti nepomáhají (ultracod, aulin, brufen, dorsiflex). 
Moc bych prosila o zprávu zda by mi pomohla Vaše terapie od těch příšerných bolestí, popřípadě alespoň úlevu.
Za odpověď předem moc děkuji.  Danuše Gurecká

Sledujte a sdílejte:
1 Odpovědi
suchajehlacz Personál odpověděl před 5 měsíci

Dobrý den, 
pro ovlivnění svalových změn  je terapie suchou jehlou zcela na místě. Je škoda, že jste mne nekontaktovala před druhou operací. 
Stav dráždění nervových kořenů  je nutné posoudit  i podle snímkové dokumentace. Pokud tedy máte CD se snímky , bylo by dobré ho vidět . 
Mějte se fajn 
dr. Vilhelm 

Sledujte a sdílejte: